>> Jesteś w: Strona główna > Dlaczego u nas warto studiować - 5 prostych powodów
Rozmiar tekstu: A A A

Dlaczego u nas warto studiować - 5 prostych powodów

Dlaczego warto u nas studiować ?

1. Kilkanaście lat istnienia- oznacza stabilną uczelnię, doświadczoną w pomocy studentom

2. Kilkanaście tysięcy absolwentów świadczy o zaangażowaniu naszej kadry by dobrze i ciekawie uczyć

3. Nie tylko skrupulatnie dobieramy kierunki ale również, dbamy o to by nasza kadra naukowa składała się z najlepszych specjalistów - u nas wykłady nigdy nie są nudne czy nieprzydatne.

4. Francja, Hiszpania, Włochy, USA i wiele innych - oferujemy bardzo bogaty zestaw programów wymiany czy praktyk międzynarodowych.

5. Jesteśmy pierwszą wyższą uczelnią w Bytomiu co pokazuje, że patrzymy i inwestujemy w przyszłość - naszą i naszych studentów.