>> Jesteś w: Strona główna > Strefa studenta > Nasi kreatywni studenci
Drukuj PDF
Rozmiar tekstu: A A A

Nasi kreatywni studenci

Łukasz Guga student WSEiA w Bytomiu, założyciel portalu społecznościowego www.tytutaj.pl.

 

...." Moim celem, było stworzenie serwisu społecznościowo - informacyjnego, w którym każdy mógłby nie zależnie od wieku znaleźć coś dla siebie..."

 

Nowy portal internetowy www.tytutaj.pl.

Tytutaj.pl jest to portal internetowy, gdzie znajdziesz swoich znajomych, przyjaciół, udostępnisz troszkę informacji o sobie lub rozpoczniesz dyskusję na temat swoich zainteresowań wypowiadając się na blogu czy forum. Znajdziesz tu także informacje na temat aktualnych wydarzeń w twoim regionie lub dowiesz się więcej o ciekawych miejscach w twoim mieście. Jest to jednak jedyny portal społecznościowy, w którym znajdziesz również oferty pracy.

Stwórz swój własny unikalny profil, dodawaj zdjęcia, filmy, twórz grupy dyskusyjne, wypowiadaj się na forum, pisz bloga, dodawaj lokacje w których spędzasz wolny czas, graj w gry online i wiele innych rzeczy. Portal został synchronizowany w pełni z największymi serwisami społecznościowymi takimi jak Facebook, Twitter, My Space, Blooger, Google+ i inne..

Nie masz jeszcze konta ??? zarejestruj się lub połącz bezpośrednio za pomocą Facebooka.


 

Wysocka Ewa, ZiP sem.I

 

Witam, w odpowiedzi na ogłoszenie „Kreatywni studenci" chciałabym przedstawić swoją wielką pasję, którą są książki. Niestety, coraz mniej osób podziela moje zainteresowanie, bo potrzeba czytania drastycznie zanika. Ludzie tłumaczą się, że brak im czasu na lekturę. A przecież czytać można wszędzie - w tramwaju, autobusie, poświęcić 10 min zamiast telewizji... Obecnie mamy przecież tyle pozycji książkowych, że nawet największy laik, przy odrobinie dobrej woli znalazłby coś dla siebie.

Oprócz samego czytania, z wielkim zaangażowaniem zajmuję się również recenzowaniem książek księgarni internetowych ( takich jak np. www.gandalf.com.pl).

Myślę, że ta zakładka ( „Nasi kreatywni studenci") jest dobrym miejscem, by przekonać studentów naszej uczelni do sięgnięcia po nawet najcieńszą książkę, bo o zaletach czytania chyba nie trzeba nikogo przekonywać!

Jak powiedział pewien znany amerykański muzyk : "Telewizja to tylko zastępcza rozrywka dla mózgu, kto nie czyta, ten właściwie nie potrzebuje już głowy, nie mówiąc oczywiście o wyobraźni i fantazji".