>> Jesteś w: Strona główna > Strefa studenta > Western Club
Drukuj PDF
Rozmiar tekstu: A A A

Western Club

Wanda Janas


Konie były, są i będą w moim życiu. Miłość do tych zwierząt zrodziła się już w dzieciństwie. Oczywiście zaczynałam od jazdy klasycznej- skoki i ujeżdżenie.
Obecnie od paru lat trenuję styl western i rodeo. Jestem inicjatorką utworzenia studenckiego, prekursorskiego klubu jazdy konnej Western Club WSEiA (więcej-> Historia), który mimo krótkiego stażu zrzesza wielu studentów i nie tylko.
Poza tym studiuję w WSEiA dziennikarstwo i PR.
Lubię grać w siatkę, żeglować jednak treningi jeździeckie i wyjazdy na zawody nie zostawiają czasu na inne przyjemności. Mam grono bliskich osób, z którymi nie tylko trenuję, ale również spędzam wolny czas, wykorzystując wszystkie przywileje młodości.
Bardzo cenię sobie szczerość, odpowiedzialność i poczucie humoru.

Agnieszka Bryła


Mimo braku tradycji kawaleryjskich w rodzinie, końmi interesuje się od najmłodszych lat. To wina taty, który zabrał mnie do Zbrosławic po raz pierwszy, gdy byłam jeszcze w dzieckiem.
O Western Club WSEiA powiedziała mi koleżanka Wanda Janas i od ponad roku usilnie stara się (z pomocą Szymona i Łukasza) nawrócić mnie na jedyną, słuszną drogę jaką jest jazda w stylu western. I muszę przyznać, ze ich akcja odniosła sukces...
Pozostaje mi jedynie czekać na rozpoczęcie zimowego naboru do WSEiA.
Oprócz koni (które zajmują niekwestionowane pierwsze miejsce w moim sercu) interesuję się również książkami fantasy ( i to nie tylko Władcą Pierścieni) oraz Gwiezdnymi Wojnami ( i to nie tylko filmy). Po prostu uwielbiam czytać książki!
Lubię kuchenne eksperymenty i jestem otwarta na nowe smaki.
U ludzi cenię przede wszystkim punktualność, otwartość oraz poczucie humoru.

Szymon Wierzchosławski


Będąc pierwszym synem Janusza Wierzchosławskiego zostałem niejako "skazany" na konie.
Tata-trener czekał aż sam upomnę się o naukę jazdy. Pobyt ojca w USA zaszczepił w nim ideę westernu i stworzył on w Zbrosławicach pierwszą westernową grupę jeździecką. A ja wychowywany w tej kulturze nie mogłem robić nic innego.
Obecnie studiuje w WSEiA na kierunku: Agrobiznes w strukturach UE.
Trenuję w uczelnianym Western Clubie.
Moją największą miłością jest rodeo- ujeżdżanie byków. W tej ekstremalnej i niebezpiecznej konkurencji czuję, że żyję. A fakt, że idzie mi to całkiem nieźle powoduje, ze moim marzeniem jest udział w MŚ rodeo.
W przerwach między rodeo a jazdą konną lubię spotkać się ze znajomymi i posłuchać dobrej muzyki.

Kontakt

tel. /32/ 387 47 32
email: westernclub@wsea.edu.plTen adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
Witryna internetowa: www.westernclub.wsea.edu.pl